картинка
Щоб завантажити прайс, Вам потрібно
зареєструватися
Перейти до реєстрації Якщо ви вже зареєстровані, ви можете увійти
використовуючи логін або пароль
вхід для клієнтів
Замовити скайп презентацію
Заказать обратный звонок по Украине
ви не увійшли до особистого кабінету Вхід Реєстрація
Rainbow Сlothes  - сток оптом одежда, обувь, аксессуары
Контакти:
Контактні телефони:
+380 (98) 716 72 42
+380 (67) 231 76 71
+380 (96) 012 62 60
+380 (67) 225 72 87

Для оптових продажів та мережевих клієнтів:
+380 (67) 231 76 71

Графік роботи складу:
В будні дні:
с 9:00 до 18:00

Субота:
с 10:00 до 15:00

Неділя - вихідний.
Кошик
ви не увійшли до особистого кабінету Вхід Реєстрація

Правильна мотивація продавцям та промоутерам. Ставка чи бонус?

Правильна мотивація продавцям та промоутерам. Ставка чи бонус?

Кожен роботодавець зацікавлений у тому, щоби співробітники вносили максимальний внесок у розвиток бізнесу. Від способу оплати безпосередньо залежить відношення персоналу до роботи. Щоб мотивувати співробітників, необхідно вибрати найвдалішу систему оплати. Найпопулярнішими системами вважається ставкова (оклад) та бонусна (оклад + відсоток від виробітку). І перший, і другий спосіб винагороди праці мають низку переваг та недоліків. У бік якого з варіантів краще зробити вибір, ми розглянемо у цій статті.

Оплата працівникам за системою ставок

Принцип системи ставок, або окладу, полягає в тому, що співробітник отримує за певну кількість відпрацьованих годин фіксовану суму. Незалежно від рівня навантаження зарплата завжди буде однією і тією ж. Більшість існуючих у світі компаній – від середнього до міжнародного рівня – працює саме за такою схемою. Серед головних переваг окладу – стабільність та фінансова захищеність працівника. За фактом, якщо у компанії в якийсь період впали продажі, це ніяк не позначиться на зарплаті. Однак підвищене навантаження на персонал також не сплачується.

На перший погляд, отримувати фіксовану зарплату – це приваблива пропозиція, завдяки якій можна легко розпланувати бюджет та бути впевненим у завтрашньому дні. Але насправді, зіштовхнувшись про те, що невиконання чи перевиконання плану оплачується однаково, персонал втрачає інтерес до справи. З якої причини? Працюючи лише за оклад, співробітник почувається ущемленим, оскільки як не викладайся – а зарплата та сама. Це позначається на якості та швидкості виконання роботи

Оплата співробітникам за системою бонусів

Вражаюче відрізняється принцип оплати за системою бонусів. У такому разі до «тіла» зарплати додаються відсотки, стимулюючи працівника до максимального виконання та стабільного перевиконання плану. Перевага даної системи у тому, що це хитрий психологічний хід. Нараховуючи премії за вчасно та успішно здану роботу, роботодавець підштовхує співробітника до більш продуктивної діяльності. Коли працівник чітко усвідомлює, що розмір зарплати залежить тільки від його зусиль, то починає прагнути заробляти більше. Також варто брати до уваги людський чинник. Кожен працівник хоче почуватися цінним і незамінним, корисним, а не просто гвинтиком у чиємусь бізнес-плані. Отримані за переробку відсотки наочно демонструють персоналу його потребу та мотивують. За статистикою, бонуси становлять до 50-60% від окладу. Буде цей відсоток більший або менший, вирішує кожен роботодавець індивідуально. Втім, варто враховувати, що зацікавлений та щедро нагороджений за працю працівник незамінний. Якщо весь персонал орієнтований на те, щоб заробляти (і піднімати рейтинги компанії, відповідно), то бізнес швидко вийде на новий рівень.

Як правильно вибрати систему оплати

Правильно підібрана система оплати може стати мотивацією до успішності та якіснішої роботи. Для оплати промоутерам та продавцям Rainbow-clothes рекомендує бонусну систему. Продавці та промоутери поставлені в такі умови, де вироблення залежить виключно від рівня професіоналізму та вміння взаємодіяти з клієнтами. Бонуси сприяють підвищенню кваліфікації персоналу, а надалі – збільшенню продажів та потоку покупців. Бонусна система – це не «відрядження», де без постійної гонки за продажем працівник не отримає жодної копійки. Такий спосіб оплати праці стане якоюсь фінансовою подушкою безпеки, оскільки працівник завжди буде впевнений, що навіть якщо не виконав повністю план, то хоча б оклад гарантовано отримає. Роботодавці, які переходять на бонусну систему, спочатку завжди запитують, чи не вдарить по їхньому бюджету підвищення зарплат. Справа в тому, що за такою схемою зростання зарплати прямо пропорційне зростанню продажів, тому роботодавець завжди буде у плюсі. Сучасні компанії, націлені на успіх, обирають бонусну систему, адже правильна мотивація працівників – запорука успішного бізнесу.

Статьи

Де брати стоковий одяг: вигідна покупка брендових речей

Де брати стоковий одяг: вигідна покупка брендових речей

Стоковий одяг - це одяг, який вироблявсядля оригінальних світових брендів, але не був проданий через різні причини. Це також можуть бути запаси, які не були продані протягом певного періоду часу, або товари з попередніх колекцій тасезонів.

VIVA MAGENTA – КОЛІР РОКУ ’ 2023

VIVA MAGENTA – КОЛІР РОКУ ’ 2023

На початку грудня Pantone визначився з барвою, що, за його версією, здобуває титул «Колір року ’ 2023». 

Топові тенденції сезону весна-літо 2023: актуальні образи

Топові тенденції сезону весна-літо 2023: актуальні образи

Модні покази завершилися, час підбити підсумки і розібрати найвдаліші тренди, запропоновані дизайнерами на сезон весни-літа 2023 року.