картинка
Щоб завантажити прайс, Вам потрібно
зареєструватися
Перейти до реєстрації Якщо ви вже зареєстровані, ви можете увійти
використовуючи логін або пароль
вхід для клієнтів
Замовити скайп презентацію
rainbow-clothes у вайберi
Пiдпишись на нашу групу у вайберi, щоб дiзнаватись про новини першими
Пiдписатись на групу
Заказать обратный звонок по Украине
ви не увійшли до особистого кабінету Вхід Реєстрація
Rainbow Сlothes  - сток оптом одежда, обувь, аксессуары
Контакти:
Контактні телефони:
+380 (98) 716 72 42
+380 (67) 231 76 71
+380 (96) 012 62 60
+380 (67) 225 72 87

Для оптових продажів та мережевих клієнтів:
+380 (67) 231 76 71

Графік роботи складу:
В будні дні:
с 9:00 до 18:00

Субота:
с 10:00 до 15:00

Неділя - вихідний.
Кошик
ви не увійшли до особистого кабінету Вхід Реєстрація

Сток - надвиробництво одягу на фабриці

Магазин стокове одягу – один з найпопулярніших та найприбутковіших видів сучасного бізнесу. Кожен його власник повинен налагодити систему взаємодії зі спеціальними постачальниками — одягом, що транспортують на територію країни якісний товар за вигідними цінами.

Але головна інформація, яку має знати кожен, хто зважився зайнятися подібним бізнесом – джерела появи готелю — торгові мережі, дилери та фабрики. Особливу увагу слід приділити останньому елементу.

Перевиробництво одягу: суть феномена

Сам феномен надвиробництва знайомий практично кожному, хто обізнаний в економічній теорії. У цілому нині – це виготовлення товару набагато більше, ніж цього вимагає реальний попит із боку покупців.

Раніше подібне явище було характерним для великих виробників різних товарів, необхідних для нормального функціонування життя. Зараз надвиробництво стало найпоширенішим явищем для підприємств різного типу. До них постійно входять різні швейні заводи. Саме вони стають основним джерелом товару для стокових магазинів.

Причини перевиробництво одягу 

Однією з головних причин виникнення надвиробництва одягу вважається наявність зайвої кількості використовуваної сировини.

Суть цього досить проста: коли пошиття нової колекції одягу закінчується, фабрики стикаються з проблемою надмірного залишку тканини, що використовується. Залежування матеріалу загрожує його псуванням, яке спричинить додаткові витрати. Крім того, тканина цієї колекції може бути банально неактуальною наступного сезону. Виробник знаходить оригінальне та досить прибуткове рішення – пошити ще кілька партій такої ж колекції та продати її оптовим компаніям, що займаються продукцією.

Таким чином виникає передсезонний стік – оригінальний та новий одяг, який ще не потрапив у торгові мережі.

Другою причиною, завдяки якій виникає феномен надвиробництва одягу, є зрив великого постачання в необхідні точки торгівлі. Пошук нових замовників та підбір величезного складського приміщення для нереалізованого товару займають велику кількість часу, та суттєво вдаряють по прибутку швейних фабрик. Тому продаж оптовим компаніям, які реалізують стокові речі – найприйнятніший варіант.

Переваги закупівлі стоку з фабрик

Зазвичай з явищем надвиробництва одягу на фабриках пов'язані лише негативні асоціації. Це виправдано безпосередньо для самих виробників, але для стокових закупівель це лише «на руку».

Закупівля стокове одяг брендів TCM, Tommy Hilfiger, ADIDAS і т.д. безпосередньо з фабрики має одну величезну перевагу – можливість отримати продукцію світового бренду раніше та дешевше, ніж спеціалізовані магазини.

Вже давно перестав бути секретом той факт, що багато світових будинків моди виводять свої виробничі потужності за межі рідної країни. Зараз золотою трійкою виробників все називають Китай, Бангладеш та Туреччину. Коли на цих фабриках закінчується сезон пошиття колекції певної марки, традиційно залишається передсезонний стік - об'єкт постійної боротьби багатьох оптовиків стоку. Адже цей «ласий шматочок» – унікальна можливість отримати свіжу та актуальну колекцію в той же час (або навіть раніше), як брендові магазини.

А ви відносите себе до мисливців за якісним стоком? Тоді загляньте в наш каталог наявної та очікуваної продукції, щоб якнайшвидше і вигідніше купити стічні речі оптом від виробника!

Rainbow-Clothes – все для прибуткового модного бізнесу!

Статьи

Замовлення стоку оптом: Тривалий шлях до успіху для вашого бізнесу

Замовлення стоку оптом: Тривалий шлях до успіху для вашого бізнесу

Підприємництво завжди вимагає від бізнесменів креативності, стратегічного мислення та уміння приймати важливі рішення. Якщо ви розглядаєте можливість замовлення сток оптом для вашого бізнесу, то цей крок може виявитися ключовим для вашого успіху. Давайте розглянемо кілька кроків, які допоможуть вам впевнено рухатися в напрямку успішного оптового бізнесу.

Де брати стоковий одяг: вигідна покупка брендових речей

Де брати стоковий одяг: вигідна покупка брендових речей

Стоковий одяг - це одяг, який вироблявсядля оригінальних світових брендів, але не був проданий через різні причини. Це також можуть бути запаси, які не були продані протягом певного періоду часу, або товари з попередніх колекцій тасезонів.

VIVA MAGENTA – КОЛІР РОКУ ’ 2023

VIVA MAGENTA – КОЛІР РОКУ ’ 2023

На початку грудня Pantone визначився з барвою, що, за його версією, здобуває титул «Колір року ’ 2023».